Placówki

Szukasz przedszkola lub żłobka dla swojego dziecka?

Znajdź przyjazną placówkę, sprawdź ilość dostępnych miejsc i zobacz co może zyskać Twoje dziecko.

Poniższa mapka pokazuje tylko te placówki, które udostępniły informajce publiczne w systemie eLizak.
Inny obiekt         Przedszkole         Żłobek         Przedszkole i Żłobek        
Wskaź obiekt na mapie i uzyskaj dodatkowe informacje o placówce

Dołącz do społeczności eLizaka już teraz!

 • Akademia Malucha Pluszowy Miś

  Żyrardów / Waryńskiego

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Bystre Imbirki

  Wilczce / Kasztanowa

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Ekosmyki Klub malucha

  Bydgoszcz / Szubińska

  Ilość dostępnych miejsc: 3

  Działamy w zakresie DZIENNEJ OPIEKI NAD DZIEĆMI (opieki żłobkowej i wczesnoprzedszkolnej), a naszym celem jest pomaganie aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka. Pod troskliwym i czujnym okiem opiekunów dzieci wesoło i bezpiecznie mogą u nas spędzić czas. Mamy nadzieję, że jako rodzice zaufacie nam Państwo, a my zrobimy wszystko by Państwa dzieci znalazły w naszym punkcie domowe bezpieczeństwo, ciepło i wiele inspiracji potrzebnych dzieciom do prawidłowego rozwoju. KADRA - CIOCIE Nasze opiekunki to młode, energiczne i ciepłe osoby z wykształceniem i/lub z praktycznym doświadczeniem zawodowym i prywatnym, nazywane przez dzieci ciociami, z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem tworzą Dzieciom ?drugi dom?. Maluszki mają być uśmiechnięte i szczęśliwe ? dla nas to priorytet i największa nagroda.

 • Gumisiowy Świat

  Piastów / Żbikowska

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Klub Dziecięcy "Majaland"

  Bydgoszcz / al.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

  Ilość dostępnych miejsc: 9

  Klub dziecięcy ?Majaland? oferuje troskliwą opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat . Gwarantujemy bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój podopiecznych oraz niezapomnianą zabawę. Nasza wysoce wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna zapewni prawidłowe przygotowanie maluchów do roli przedszkolaka.

 • Mądra Sowa

  Szczytniki / Szczególna

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek - Edyta Dąbska

  Świdnik / ul. Sosnowa

  Ilość dostępnych miejsc: 2

  Stworzyliśmy miejsce gdzie każdego dnia dzieciom towarzyszy radość poznawania świata, poczucie bezpieczeństwa oraz zrozumienie i szacunek dla ich potrzeb. Przedszkole Niepubliczne Świdnik, Przedszkola Świdnik, Przedszkole Świdnik, Przedszkola Lublin Każdego malucha otaczamy troską i budujemy ich wiarę we własne możliwości. Krok po kroku dziecko w radosnej atmosferze gromadzi bogactwo doświadczeń i staje się gotowe do działania w nowej rzeczywistości szkolnej.

 • Niepubliczne Przedszkole Promyczek Małgorzata Urban

  Chynów / Sułkowice, ul. Kolejowa

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Niepubliczny Żłobek ANIMIŚ

  Wierzbin / Jana III Sobieskiego

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK ZACZAROWANY OŁÓWEK MILENA ŁOPATKA

  Bydgoszcz / Morska

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Przedszkole Niepubliczne HARMONIJKA

  Olsztyn / Jarocka

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Przedszkole Niepubliczne Stacyjkowo

  Bydgoszcz / Glinki

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Przedszkole nr 1 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1

  Ustroń / Partyzantów

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Przedszkole nr 5

  Ustroń / Lipowska

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

  Szanowni Państwo, Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. na terenie kraju trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany następującymi metodami: ? metodą samospisu internetowego aplikacja dostępna jest na stronie https://spis.gov.pl/, ? metodą wywiadu telefonicznego, dzwoniąc na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279 99 99, ? z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania. W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zbierane są następujące dane: ? Charakterystyka demograficzna osób, ? Aktywność ekonomiczna osób, ? Poziom wykształcenia, ? Niepełnosprawność, ? Migracje wewnętrzne i zagraniczne, ? Charakterystyka etniczno-kulturowa, ? Gospodarstwa domowe i rodziny, ? Stan i charakterystyka zasobów mieszkaniowych (mieszkania i budynki). Osoby, które dokonały samospisu internetowego zachęcamy do udziału w ?Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań? https://loteria.spis.gov.pl/ Do wygrania cenne nagrody!

 • Publiczne Przedszkole Akademia Maluszka

  Wrocław / Tarnogajska

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji

 • Publiczne Przedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Berek

  wrocław / Gajowicka

  Ilość dostępnych miejsc: 29

  W pracy z dziećmi kierujemy się metodą Thomasa Gordona ? stosujemy techniki wychowania bez porażek. Wychodzimy z założenia, że potrzeby dorosłych i dzieci są równie ważne; konflikty rozwiązywane są tak, by zaspokojone zostały potrzeby obu stron. Akceptujemy dziecko takim jakim ono jest ? radzenie sobie z różnicami wartości poprzez modelowanie, konsultację i komunikaty JA. Współdziałamy z rodzicami, rzetelne i obiektywne przekazując informacje o postępach i trudnościach w rozwoju dziecka, jego predyspozycjach, zdolnościach i zainteresowaniach. Jesteśmy nastawieni na dialog, wspomaganie rodziców w sytuacjach wychowawczych. Nauczyciele w naszej placówce poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Uczenie się traktują jako proces trwający całe życie. Publiczne Przedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Berek! posiada status publicznej placówki od marca 2015 roku, prowadzoną przez osobę fizyczną. Organem nadzoru jest Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Obecnie posiadamy miejsce dla 130 dzieci w 5 grupach. Na rok 2020/2021 prowadzimy rekrutację na wolne miejsca w Przedszkolu z dofinansowaniem Gminy Wrocław. Od stycznia 2017 do 31.08.2017 w przedszkolu prowadziliśmy projekt ?Zmiana na lepsze w przedszkolu? RPDS.10.01.02-02-0026/16 Na rok 2020/2021 nasze Przedszkole otrzymało również wsparcie i dofinansowanie w ramach projektu: ?BEREK! Tworzymy nowe miejsca wychowania przedszkolnego we Wrocławiu? RPDS.10.01.02-02-0029/19-00. W ramach projektu utworzone zostały dwie grupy przedszkolne. Mamy również miejsca w grupie projektowej dla 3,5 - 5 latków. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

 • ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE DZIECI

  Olsztyn / Hallera

  Ilość dostępnych miejsc: brak informacji